تازه‌های وبلاگ

1398-09-20 توسط نویسنده سوغات اصفهان دسته: صنایع دستی اصفهان دیدگاه 0 بازدید 13

خاتم و مس

در این مطلب می خواهیم شما رابا خاتم و مس آشنا کنیم . شما را ابتدا با مس و ظروف مسی آشنا می کنیم و سپس هنر خاتم کاری را بررسی می کنیم و طرح مس و خاتم و عواملی که در تعیین قیمت ظروف مسی خاتم کاری تاثیر دارند را برای شما توضیح می دهیم. پس با ما در ادامه این مطلب همراه باشید.
1398-09-18 توسط نویسنده سوغات اصفهان دسته: صنایع دستی اصفهان دیدگاه 0 بازدید 31

فیروزه کوبی آقاجانی

دراین مطلب شما را با فیروزه کوبی آشنا می کنیم و در ادامه شما را با برند آقاجانی آشنا می کنیم و به شما می گوییم چرا باید فیروزه کوبی آقاجانی را انتخاب کنید و  درانتها شما را با انواع محصولات فیروزه کوبی آقاجانی آشنا می کنیم .
1398-09-16 توسط نویسنده سوغات اصفهان دسته: صنایع دستی اصفهان دیدگاه 0 بازدید 25

گلدان میناکاری

در این مطلب شما را با میناکاری و تاریخچه آن آشنا می کنیم. سپس گلدان میناکاری و انواع آن را بررسی می کنیم و عوامل موثردر قیمت گلدان میناکاری را برای شما شرح می دهیم. در ادامه با ما همراه باشید.میناکاری چیست ؟نزدیک ترین معنی ای که می توان برای واژه مینا پیدا کرد آسمان آبی می باشد . 
1398-09-13 توسط نویسنده سوغات اصفهان دسته: صنایع دستی اصفهان دیدگاه 0 بازدید 20

کاسه میناکاری

چطوري ميناکاري اصل را تشخيص بدهيم ؟ با خواندن اين مطلب ديگر نگران فريب خوردن از متقلبان صنايع دستي نخواهيد بود. ما در اين مقاله همه ي آن چيزي که بايد در مورد ظروف ميناکاري از جمله کاسه ميناکاري بدانيد را به طور کامل براي شما شرح داده ايم. قبل از هرچیز توضیح مختصری درمورد هنر میناکاری بدهیم.
1398-09-11 توسط نویسنده سوغات اصفهان دسته: صنایع دستی اصفهان دیدگاه 0 بازدید 31

بشقاب میناکاری

در این مطلب شما را با هنر میناکاری آشنا می کنیم. تاریخچه میناکاری را شرح می دهیم. شما را با روش تشخیص بشقاب میناکاری اصل آشنا می کنیم و درانتها عواملی که در تعیین قیمت بشقاب میناکاری و محصولات میناکاری تاثیر دارند را برای شما بیان می کنیم .پس با ما در ادامه این مطلب همراه باشید.
1398-09-09 توسط نویسنده سوغات اصفهان دسته: صنایع دستی اصفهان دیدگاه 0 بازدید 51

فیروزه مشبک

در این مطلب می خواهیم شما را با تاریخچه سنگ فیروزه آشنا کنیم و روش تشخیص فیروزه اصل را توضیح دهیم و سپس شما را با هنر مشبک کاری آشنا کنیم و انواع مشبک کاری را بررسی کنیم و فیروزه مشبک را برای شما توضیح دهیم . با ما در ادامه مطلب همراه باشید
نمایش 1 تا 6 از 54 مورد

بالا