سوغات یزد

تازه‌های وبلاگ

1398-12-19 توسط نویسنده سوغات اصفهان دسته: سوغات یزد دیدگاه 0 بازدید 99

شیرینی مخلوط حاج خلیفه

در این مطلب به طور کامل شیرینی مخلوط حاج خلیفه از جمله شیرینی های موجود در شیرینی  مخلوط حاج خلیفه،مواد تشکیل دهنده هر کدام ، قیمت شیرینی حاج خلیفه رهبرو... را توضیح می دهیم.پس با ما در ادامه مطلب شیرینی مخلوط حاج خلیفه همراه باشید.
1398-12-17 توسط نویسنده سوغات اصفهان دسته: سوغات یزد دیدگاه 0 بازدید 159

طرز تهیه قطاب گردویی

در این مطلب شما را با قطاب آشنا می کنیم. در ادامه طرز تهیه قطاب گردویی  و نکات مهمی را که باید در تهیه قطاب گردویی رعایت کنید به صورت کامل برای شما توضیح خواهیم داد.در انتها هم راهنمایی ها را برای تهیه قطاب آماده ارائه می دهیم. قبل از این که طرز تهیه قطاب گردویی را توضیح بدهیم بهتر دیدیم ابتدا شما را با خود قطاب و تاریخچه ی آن آشنا کنیم.
1398-12-12 توسط نویسنده سوغات اصفهان دسته: سوغات یزد دیدگاه 0 بازدید 205

طرز تهیه قطاب یزدی

در این مطلب ابتدا شما را با خود قطاب از جمله تاریخچه قطاب آشنا می کنیم. در ادامه طرز تهیه قطاب یزدی خوشمزه را برای شما توضیح می دهیم و شما طرز تهیه قطاب یزدی خانگی  رابه طور کامل فرا می گیرید. پس با ما در ادامه همراه باشید.
1398-12-10 توسط نویسنده سوغات اصفهان دسته: سوغات یزد دیدگاه 0 بازدید 94

قطاب حاج خلیفه

در این مطلب ابتدا قطاب و انواعی از قطاب را که وجود دارد بیان می کنیم. در ادامه شما را با قطاب حاج خلیفه یزد که یکی از برندهای معتبر در زمینه تولید شیرینی جات سنتی یزد از جمله قطاب یزد است به طور کامل آشنا می کنیم و مواردی از جمله  مواد اولیه ، طرز تهیه قطاب  حاج خلیفه ، قیمت قطاب حاج خلیفه ، نحوه ی  خرید قطاب حاج خلیفه و... را بررسی می کنیم. پس با ما در ادامه مطلب قطاب حاج خلیفه همراه باشید.
1398-12-07 توسط نویسنده سوغات اصفهان دسته: سوغات یزد دیدگاه 0 بازدید 69

قطاب یزد

در این مطلب ابتدا شما را با قطاب یزد از جمله تاریخچه آن آشنا  می کنیم. در ادامه ویژگی های قطاب  یزد از جمله مواد تشکیل دهنده ، خواص قطاب یزد و مواردی که برای خرید بهترین قطاب یزدباید رعایت کنید را ارائه داده ایم. با ما در ادامه مطلب قطاب یزد همراه باشید.
1398-12-05 توسط نویسنده سوغات اصفهان دسته: سوغات یزد دیدگاه 0 بازدید 222

طرز تهیه باقلوای یزدی مرحله به مرحله

در این مطلب ابتدا شما را با تاریخچه باقلوا و انواع باقلواهای ایرانی آشنا می کنیم . در ادامه طرز تهیه باقلوای یزدی مرحله به مرحله را برای شما به طور کامل توضیح  می دهیم و شما به طور کامل با طرز تهیه باقلوا یزدی خوشمزه آشنا می شوید.
نمایش 1 تا 6 از 12 مورد

بالا