شیرینی مخلوط حاج خلیفه

نویسنده: نویسنده سوغات اصفهان دسته: سوغات یزد تاریخ: 2020-03-09 دیدگاه: 0 بازدید: 90
در این مطلب به طور کامل شیرینی مخلوط حاج خلیفه از جمله شیرینی های موجود در شیرینی  مخلوط حاج خلیفه،مواد تشکیل دهنده هر کدام ، قیمت شیرینی حاج خلیفه رهبرو... را توضیح می دهیم.پس با ما در ادامه مطلب شیرینی مخلوط حاج خلیفه همراه باشید.
در این مطلب به طور کامل شیرینی مخلوط حاج خلیفه از جمله شیرینی های موجود در شیرینی مخلوط حاج خلیفه،مواد تشکیل دهنده هر کدام ، قیمت شیرینی حاج خلیفه رهبرو... را توضیح می دهیم.پس با ما در ادامه مطلب شیرینی مخلوط حاج خلیفه همراه باشید.

تاریخچه حاج خلیفه رهبر یزد

قبل از این که شیرینی مخلوط حاج خلیفه و شیرینی ها و ترکیبات آن را برای شما توضیح دهیم بهتردیدیم ابتدا شما را با خود برند حاج خلیفه یزد از جمله زندگینامه حاج خلیفه علی رهبر،محصولات حاج خلیفه یزد و... آشنا کنیم.
یزد یکی از شهرهای کشور است که به دلیل موقعیت جغرافیایی و آب و هوایی تولید و مصرف انواع شیرینی جات در آن رواج دارد.
حاج خلیفه علی رهبر یکی از برندهای قدیمی در شهر یزد می باشد که از سال 1395 هجری شمسی در بازار حاجی قنبر یزد کارگاه کوچکی را تاسیس کردند . در کنار حاج خلیفه شرکایی به اسم مرحوم حاج حسن فردوسیان و مرحوم حاج مرتضی شیرینی ساز هم بودند که به رشد و پیشرفت برند حاج خلیفه کمک کردند .
خرید شیرینی مخلوط یزدی

برای خرید شیرینی مخلوط یزد برروی دکمه خرید کلیک کنید.

خرید محصولات شیرینی مخلوط یزد

حاج خلیفه رهبر در طول این سالیان به علت استفاده از مواد با کیفیت و دستگاه های به روز توانسته است محصولات با کیفیتی تولید کند. از جمله خوراکی های یزد که توسط برند حاج خلیفه تولید می شود می توان به پشمک،باقلوا،قطاب،شیرینی مخلوط،لوز، سوهان یزدی،حاجی بادم، کیک یزدی و نان یزدی اشاره نمود.
همانطور که مشاهده می کنید تنوع خوراکی های یزد که توسط برند حاج خلیفه یزد تولید می شود زیاد است که یکی از این محصولات شیرینی مخلوط حاج خلیفه رهبر می باشد.قیمت شیرینی حاج خلیفه رهبر اعم از پشمک،شیرینی مخلوط و... با توجه به کیفیت بالای مواد بسیار مناسب می باشد.
بسیاری از مردم ایران که به شهر یزد سفر می کنند محصولات حاج خلیفه رهبر یزد را به عنوان سوغات یزد با خود به شهر خود می برند. محصولات حاج خلیفه به خارج از ایران نیز صادر می شود و به عنوان سوغات ایران مورد توجه قرار گرفته است.
شعبه ی اصلی حاج خلیفه رهبر بلوار جمهوری یزد می باشد. هر چند که شیرینی سنتی یزد در تهران و بقیه شهرها نیز از برند حاج خلیفه رهبریزد به فروش می رسد. در قسمت بعد به طور کامل شیرینی مخلوط حاج خلیفه رهبر یزد را توضیح می دهیم.
جمعی از کارکنان برند حاج خلیفه در قدیم

شیرینی مخلوط حاج خلیفه رهبر

شیرینی مخلوط یزدی حاج خلیفه یکی از انواع شیرنیی جات یزد می باشد که توسط برند حاج خلیفه رهبر یزد تولید می شود. شیرینی مخلوط به علت استفاده از انواع شیرینی جات پر استفاده مورد مصرف و استقبال مردم قرار گرفته است و توانسته است رضایت طیف زیادی از مردم را جلب کند.

شیرنیی مخلوط حاج خلیفه از چه شیرنیی جاتی تشکیل می شود؟

در این قسمت می خواهیم شما را با انواع شیرنیی جاتی که در شیرینی مخلوط حاج خلیفه مورد استفاده قرار می گیرد آشنا کنیم .

باقلوا یزدی حاج خلیفه

باقلوا یزدی حاج خلیفه
باقلوا یکی از انواع شیرنی جاتی می باشد که در شیرینی مخلوط حاج خلیفه وجود دارد. باقلوایزدی طمع بسیار دلنشین و دلپذیری دارد که شما میتوانید از خوردن آن در کنار خانواده لذت ببرید. مواد تشکیل دهنده ی باقلوا حاج خلیفه عبارت است از :
بادام،مغزپسته،قند،هل،گلاب،آرد و روغن
علاوه بر باقلوای ساده ، باقلوای رژیمی حاج خلیفه نیز وجود دارد که در آن از شیرین کننده های کم کالری به جای قند استفاده شده است و قیمت باقلوا رژیمی حاج خلیفه از قیمت باقلوا ساده حاج خلیفه بالاتر می باشد.
برای آشنایی کامل تر با باقلوا یزدی می توانید از مطالب "باقلوا یزدی"، "خواص باقلوا یزدی" و "طرز تهیه باقلوای یزدی مرحله به مرحله" بازدید کنید تا بتوانید به طور کامل با باقلوای یزد آشنا بشوید.

قطاب یزدی حاج خلیفه

قطاب یزدی حاج خلیفه
قطاب یزدی هم یکی از شیرینی جاتی است که در شیرینی مخلوط حاج خلیفه مورداستفاده قرار می گیرد.
مواد تشکیل دهنده قطاب یزدی حاج خلیفه مغز بادام،قند،روغن،آرد،هل و شکر می باشد. در کنار قطاب یزدی ساده حاج خلیفه، قطاب رژیمی حاج خلیفه هم وجود دارد که به جای قند وشکر از شیرین کننده های کم کالری استفاده می شود. قیمت قطاب رژیمی حاج خلیفه هم از قیمت قطاب ساده حاج خلیفه بالاتر می باشد.
برای آشنا یی جامع و کامل با قطاب یزدی می توانید از مطالب "قطاب یزد"،"قطاب حاج خلیفه "،" طرز تهیه قطاب یزدی" و "طرز تهیه قطاب گردویی" که قبلا منتشر کرده ایم بازدید کنید.

لوز یزدی حاج خلیفه

لوز یزدی حاج خلیفه
لوز یزدی هم یکی از خوراکی های یزد است که در شیرینی مخلوط حاج خلیفه مورد استفاده قرار می گیرد. لوزهای یزدی حاج خلیفه معمولا لوز بادام،لوز نارگیل و لوز پسته می باشد.
ترکیبات اصلی لوزیزدی حاج خلیفه مغز پسته،بادام یا پودر نارگیل،شکر، هل و گلاب می باشد.

سوهان آردی حاج خلیفه

سوهان آردی حاج خلیفه
سوهان آردی یکی از شیرینی جات خوشمزه می باشد که در شیرینی مخلوط حاج خلیفه مورد استفاده قرار می گیرد.
ترکیبات اصلی سوهان آردی حاج خلیفه آرد،شکر،روغن،هل و دارچین می باشد.

سوهان خانی حاج خلیفه

سوهان خانی حاج خلیفه
سوهان خانی یکی دیگر از انواع سوهان یزدی می باشد که در شیرینی مخلوط حاج خلیفه یزد می توانید پیدا کنید.
ترکیبات اصلی سوهان خانی حاج خلیفه آرد جوانه گندم،زرده تخم مرغ،شکر، روغن حیوانی،هل،دارچین،مغزپسته و آرد می باشد.

نان نارگیلی حاج خلیفه

نان نارگیلی حاج خلیفه
نان یزدی نارگیلی حاج خلیفه رهبر هم در شیرینی مخلوط حاج خلیفه یزد مورد استفاده قرار می گیرد.
ترکیبات اصلی نان نارگیلی حاج خلیفه رهبر یزد آرد قنادی،روغن،شکر،تخم مرغ،هل و پودر نارگیل می باشد.

حاجی بادام حاج خلیفه

حاجی بادام حاج خلیفه
حاجی بادام هم یکی از شیرنی جات خوشمزه است که در شیرینی مخلوط حاج خلیفه وجود دارد و شما می توانید از خوردن آن لذت ببرید.
ترکیبات اصلی حاجی بادام حاج خلیفه رهبر یزد مغز بادام،تخم مرغ،جوز،آرد نخود،شکر و هل می باشد.
همان طور که دیدید شیرینی مخلوط حاج خلیفه رهبر از تعداد متنوعی از شیرینی جات سنتی یزد تشکیل شده است و برای همین می تواند طیف زیادی از مردم را با سلایق و ذائقه های مختلف را پوشش قرار بدهد و یکی از از بهترین گزینه ها برای خرید سوغات یزد می باشد.
شیرینی مخلوط حاج خلیفه طرح ترمه

شیرینی مخلوط یزدی حاج خلیفه را چطور تهیه کنیم ؟

با توجه به این که برندهای تقلبی ومشابه با نام حاج خلیفه در بازار وجود دارد که شیرینی مخلوط وبقیه انواع شیرنی جات را با نام حاج خلیفه رهبر یزد اما تقلبی می فروشند زیاد است ، پیشنهاد می کنیم شیرینی مخلوط حاج خلیفه را از مراکز شیرینی فروشی معتبر در شهر خود تهیه کنید.
اگر هم ساکن یزد هستید می توانید به شعبه اصلی حاج خلیفه بلوار جمهوری یزدمراجعه کنید. برای اطلاع از ساعت کار شیرینی حاج خلیفه رهبر یزدو تلفن شیرینی حاج خلیفه رهبر یزد می توانید به سایت شیرینی حاج خلیفه رهبر یزد مراجعه کنید.
اگر شعبه های فروش حاج خلیفه یزد در شهر شما وجود ندارد بهترین گزینه برای شما می تواند خرید اینترنتی شیرینی حاج خلیفه رهبر یزد از فروشگاه های اینترنتی معتبر مانند فروشگاه اینترنتی سوغات اصفهان باشد. در این فروشگاه ها می توانید لیست قیمت شیرینی حاج خلیفه رهبر یزد و بقیه انواع شیرینی جات را داشته باشید و مهم تر این که شیرینی اصل خود برند حاج خلیفه رهبر را دریافت می کنید. در کنار این ها قیمت شیرینی حاج خلیفه رهبر مانند قیمت شیرینی مخلوط حاج خلیفه بسیار مناسب می باشد و خیال شما می تواند از این لحاظ نیز راحت باشد.

جمع بندی مطلب شیرینی مخلوط حاج خلیفه

در این مطلب ابتدا شما را با برند حاج خلیفه رهبر یزد آشنا کردیم. در ادامه شیرینی مخلوط حاج خلیفه که یکی از انواع شیرینی جات پر استفاده برند حاج خلیفه می باشد شیرنی جات تشکیل دهنده آن ، مواد تشکیل دهنده هر کدام و... را بررسی کنیم. در انتها هم راه حل هایی برای خرید شیرینی مخلوط یزدی اصل حاج خلیفه ارائه دادیم.
شما هم اگر تجربه ای در مصرف و یا خرید شیرینی مخلوط حاج خلیفه دارید لطفا از طریق قسمت نظرات با بقیه دوستان خود در میان بگذارید.
برای داشتن مطلب " شیرینی مخلوط حاج خلیفه " به صورت pdf بر روی دکمه ی زیر کلیک کنید :

دیدگاه خود را بنویسید

بالا