شاخه‌ها

نماد اعتماد الکترونیکی

شیرینی مخلوط یزدی

نویسنده: سوغات اصفهان دسته: خوراکی یزد
شیرینی مخلوط یزدی در ابعاد مختلف و با ترکیبات شیرینی های مختلف تولید می شود.لوز یزد،قطاب یزد حاج خلیفه در این نوع شیرینی ثابت هستند.یکی از معروف ترین برندهای سوغاتی ها و خوراکی های یزد برند حاج خلیفه رهبر می باشد که جزو معروف ترین برندها با بهترین کیفیت ها می باشد


یزد یکی از سنتی ترین شهرهای ایران با بافت قدیمی و سنتی است که بسیاری را برای گردشگری به خود جذب می کند. سوغاتی های یزد شامل خوراکی ها و شیرینی جاتی است که قطعا برای هر ذائقه ای خوشایند و مطبوع می باشند. شهر یزد دارای فرهنگ و سنت کهن و غنی است. برای گردشگران بافت قدیمی این شهر،خانه های زیبا با طراحی های منحصر به فرد بسیار جالب توجه است. گردشگرانی که به شهر یزد سفر میکنند معمولا با خود توشه و سوغاتی نیز میبرند و بدون شک یکی از این سوغاتی ها، شیرینی ها و خوراکی های یزد مانند قطاب،باقلوا و... می باشد. این خوراکی ها با طعم های خاص و منحصر به فرد خود طرفداران زیادی پیدا کرده اند. یکی از این خوراکی های بسیار لذیذ شیرینی مخلوط یزدی می باشد.

شیرینی مخلوط یزدی

در این شیرینی ترکیبی از چند نوع شیرینی وجود دارد که هر یک به نوبه خود بسیار خوش طعم هستند.البته شما می توانید این نوع شیرینی ها رو در منزل خود نیز تهیه کنید.شرینی مخلوط یزدی ترکیبی از چند نوع شیرنی پر طرفدار و خوشمزه یزد است که ممکن است نوع و تعداد این شیرینی ها متفاوت باشد. شیرینی های موجود در این ترکیب شامل باقلوا، لوز نارگیل، لوز بادام، قطاب، سوهان آردی،سوهان خانی، نان نارگیل و حاجی بادام می باشد که هر یک طعم های بی نظیر و خوبی دارند.
شیرینی مخلوط یزدی در ابعاد مختلف و با ترکیبات شیرینی های مختلف تولید می شود.لوز یزد،قطاب یزد حاج خلیفه در این نوع شیرینی ثابت هستند.یکی از معروف ترین برندهای سوغاتی ها و خوراکی های یزد برند حاج خلیفه رهبر می باشد که جزو معروف ترین برندها با بهترین کیفیت ها می باشد.شیرینی مخلوط یزدی حاج خلیفه یکی از معروف ترین و بهترین های نوع خود می باشد.برای تهیه شیرینی یزدی مخلوط می توانید هر یک از ترکیبات آن را در منزل به صورت جداگانه تهیه کنید.

قطاب در شیرینی مخلوط یزدی

قطاب یکی از شیرینی های خوش طعم است که از ترکیبات شکر،پودر هل، گلاب،بکینگ پودر،آرد و گردو یا بادام و پسته ساخته شده است.کافی است مغزها را با پودر هل،شکر و گلاب مخلوط کنید تا به حالت خمیری در آید و بقیه مراحل را برای تهیه این شیرینی یزدی انجام دهید تا بتوانید یک شیرینی بسیار خوش طعم داشته باشید.

قیمت شیرینی مخلوط یزدی


برای خرید شیرینی مخلوط یزدی اینجا کلیک کنید.

لوز نارگیلی در شیرینی مخلوط یزدی

برای تهیه لوز نارگیلی استفاده شده در ترکیبات شیرینی مخلوط یزدی، باید از شیرینی،شکر و آب استفاده کنید باید محلول به دست آمده را بر روی  حرارت ملایم بجوشانید تا قوام بیاید.می توانید شربت به دست آمده را  در ظرف دیگری بریزید تا سفید شود و بلافاصله در فر قرار دهید. پس از پخته شدن آن می توانید آن ها را به شکل لوزی بریده و به عنوان یکی از ترکیبات شیرینی مخلوط یزدی استفاده کنید.

باقلوای یزدی در شیرینی مخلوط یزدی

مایه داخل باقلوا، با پودر پسته یا بادام و پودر قند با مقداری هل را ترکیب کرده تا بتوانید این شرینی خوشمزه را تهیه کنید.کافی است شکر را با آّ جوش مخلوط کرده و بگذارید غلیظ شود. بعد از آن می توانید بکینگ پودر و نمک را نیز به آن اضافه کنید.باقلوا یک شیرینی بسیار خوشمزه است که می تواند یکی از ترکیبات خوش طعم شیرینی مخلوط یزدی شما باشد.

شیرینی مخلوط یزدی

حاجی بادام در شیرینی مخلوط یزدی

این شیرینی یزدی ویژه و خوشمزه میباشد.به دلیل وجود آرد نخودجی ارزش غذایی بالایی نیز دارد.در تهیه این شرینی جوز نیز استفاده می شود که حاوی آلکالوئیدهایی است که برای تسکین دردهای روماتیسمی و مفصلی بسیار موثر است. این شرینی یک شیرنی خشک می باشد که میتوانید آن را به صورت طولانی مدت در جعبه نگهداری کنید. در طبخ این شیرینی موجود در شیرینی مخلوط یزدی از زرده تخم مرغ استفاده می شود که طعم آن بسیار لذیذ می باشد و البته سرشار از خاصیت می باشد.در تهیه این شیرینی موجود در شیرینی مخلوط یزدی از بادام نیز استفاده می شود. بادام باید به صورت پوره در بیاید و سپس با آرد و تخم مرغ و شکر و گلاب ترکیب شود تا یک شیرینی خوش طعم و ترد به دست آید.

قیمت شیرینی مخلوط یزدی بسته به نوع و ترکیبات مورد استفاده در آن، متفاوت است. شما می توانید انواع آن را در فروشگاه اینترنتی سوغات اصفهان تهیه و خریداری کنید و درب منزل تحویل گرفته و از آن استفاده کنید.

نظر خود را بگذارید

کد QR

محصولات بازدیدشده

محصولی وجود ندارد
مقایسه محصولات 0