صنایع دستی اصفهان

تازه‌های وبلاگ

1398-10-28 توسط نویسنده سوغات اصفهان دسته: صنایع دستی اصفهان دیدگاه 0 بازدید 94

انواع طراحی روی مس

در این مطلب از وبلاگ سوغات اصفهان می خواهیم شما را با انواع طراحی روی مس  مانند قلم زنی، میناکاری،فیروزه کوبی ، خاتم کاری و مس و پرداز آشنا کنیم. با ما در ادامه مطلب انواع طراحی روی مس همراه باشید.
1398-10-25 توسط نویسنده سوغات اصفهان دسته: صنایع دستی اصفهان دیدگاه 0 بازدید 96

تفاوت میناکاری و مس و پرداز

در این مطلب می خواهیم تفاوت میناکاری و مس و پرداز را اعم از تاریخچه،زیرساخت،ظاهر،مراحل ساخت،ت ظروف ساخته شده ،قیمت و... بررسی کنیم پس با ما در تفاوت میناکاری و مس و پرداز در ادامه مطلب همراه باشید.
1398-10-23 توسط نویسنده سوغات اصفهان دسته: صنایع دستی اصفهان دیدگاه 0 بازدید 108

آجیل خوری مسی طرح پرداز

در این مطلب  ابتدا این که مس و پرداز چیست و ظروف مس و پرداز چه ویژگی های دارند  را برای شما توضیح می دهیم. سپس آجیل خوری مسی طرح پرداز را که یکی از پراستفاده ترین محصولات مسی طرح پرداز است  را از زوایای مختلف مانند جنس،کاربرد،نحوه ی نگهداری،قیمت و... بررسی می کنیم . پس با ما در ادامه مطلب همراه باشید.
1398-10-21 توسط نویسنده سوغات اصفهان دسته: صنایع دستی اصفهان دیدگاه 0 بازدید 134

گلدان مس و پرداز

گلدان مس و پرداز.دوستان و همراهان عزیز فروشگاه سوغات اصفهان در این مطلب شما رابا گلدان مس و پرداز و انواع آن آشنا می کنیم . دلیل استفاده از مس در ساخت صنایع دستی و عوامل تعیین کننده در قیمت محصولات مس و پرداز را بررسی می کنیم .با ما در ادامه این مطلب همراه باشید.
1398-10-16 توسط نویسنده سوغات اصفهان دسته: صنایع دستی اصفهان دیدگاه 0 بازدید 151

مس پرداز چیست

در این مطلب از وبلاگ فروشگاه سوغات اصفهان می خواهیم شما را با این که مس پرداز چیست آشنا کنیم. ویژگی های مس  مورد استفاده در محصولات مس پرداز را بررسی می کنیم. شما را با میناکاری آشنا می کنیم و در انتها قیمت محصولات مس پرداز و عواملی که در آن تاثیر گذار هستند را بررسی می کنیم. با ما در ادامه مطلب مس پرداز چیست همراه باشید.
1398-10-14 توسط نویسنده سوغات اصفهان دسته: صنایع دستی اصفهان دیدگاه 0 بازدید 100

کشکول مسی خاتم کاری

در این مطلب می خواهیم شما را با کشکول مسی خاتم کاری از جمله تاریخچه کشکول مسی خاتم کاری، کاربرد کشکول مسی خاتم کاری ، قیمت کشکول مسی خاتم کاری و... آشنا کنیم. پس با ما در ادامه این مطلب همراه باشید
نمایش 1 تا 6 از 63 مورد

بالا