قیمت ظروف مسی اصفهان

نویسنده: نویسنده سوغات اصفهان دسته: صنایع دستی اصفهان تاریخ: 2019-10-28 دیدگاه: 0 بازدید: 57
در این مطلب از وبلاگ فروشگاه اینترنتی سوغات اصفهان می خواهیم انواع قیمت ظرف مسی اصفهان اعم از قیمت ظروف مسی دکوری و کاربردی رو برای شما بررسی کنیم و شما را با انواع محصولات مسی پر طرفدار آشنا کنیم 

در این مطلب از وبلاگ فروشگاه اینترنتی سوغات اصفهان می خواهیم انواع قیمت ظرف مسی اصفهان اعم از قیمت ظروف مسی دکوری و کاربردی رو برای شما بررسی کنیم و شما را با انواع محصولات مسی پر طرفدار آشنا کنیم .البته قیمت ظروف مسی زنجان هم نباید تفاوت زیادی با قیمت ظروف مسی دربازاراصفهان داشته باشد. این نکته رو هم باید خدمت شما عرض کنیم که شهرهای اصفهان و زنجان درایران مادرصنایع دستی مسی هستند که ما در این مطلب قیمت انواع ظروف مسی اصفهان رو بررسی می کنیم . پس در ادامه با ما در بررسی قیمت ظروف مسی در اصفهان همراه باشید.

قیمت قابلمه مسی اصفهان

یکی از ظروف مسی پر استفاده قابلمه های مسی اصفهان است. قبل از این که قیمت قابلمه مسی در اصفهان رو بررسی کنیم .ابتدا شما رو با خود قابلمه مسی و کاربرد آن آشنا می کنیم تا شاید عزیزانی که می خواهند اقدام به خرید قابلمه مسی کنند قبل از آن با کاربرد آن آشنا شوند.
مهم ترین کاربرد قابلمه مسی استفاده از آن در پخت و پز می باشد.ظروف مسی علاوه بر این که در خوش طعم و خوشمزه شدن غذا تاثیر دارد، دارای خواص منحصر به فرد خودش هم می باشد. بعضی از خواص مس که در ظروف مسی وجود دارد عبارتند از :
1- خوش طعم و خوشمزه بودن غذا در ظروف مسی که قبلا هم اشاره شد.
2- غذا در ظروف مسی نسبت به ظروف معمولی زودتر می پزدو انواع مختلف خورشت ها در این ظروف مسی بهتر جا می افتد.
3- برای جلوگیری ازپیری زودرس مفید است . همچنین در تولید انرژی بدن تاثیر بسزایی دارد.
4- باعث افزایش سرعت عملکرد مغز می شود.
5- برای کسانی که بیماری آرتروز و کلا بیماری غضروفی دارند به بهبود درد مفاصل آن ها کمک می کند.
6- از انسداد رگ های خونی جلوگیری می کند و به بهبودوسلامت قلبی عروقی شما کمک می کند.
این ها بعضی از خواص مس بود که برای شما عزیزان بیان کردیم.
قیمت قابلمه های مسی با توجه به ابعاد و وزنی که دارد متفاوت است . اما به طور معمولی یک قابلمه مسی متوسط که معمولا دارای ارتفاع 8 و وزن حدود 300 گرم است قیمتی حدود 74000 تومان دارد.البته بعضی از افراد به دنبال قیمت سرویس ظروف مسی اصفهان از جمله سرویس قابلمه مسی اصفهان هستند. سرویس قابلمه بسته به این که 4 پارچه یا مثلا 13 پارچه باشد متفاوت است .سرویس 13 پارچه ظروف مسی که شامل قابلمه های بزرگ،متوسط،کوچک، ماهیتابه،تابه راسته و کفگیر می باشد قیمتی حدود یک میلیون و صد هزار تومان برای شما دارد.

قابلمه مسی

برای خرید قابلمه مسی اصفهان اینجا کلیک کنید.

قابلمه مسی اصفهان

پارچ مسی

در مورد قیمت پارچ مسی اصفهان باید خدمت شما عرض کنیم که بسته به این که پارچ تزیینی باشد و یا این که علاوه بر تزیینی کاربردی هم باشد قیمت متفاوت است . منظورمان از کاربردی بودن این است که مثلا بتوان درون آن شربت ریخت .
پارچ های مسی دارای شکل های متفاوتی هستند که دو نوع که بیشتر مورد پسند مردم است پارچ مسی کمر باریک و پارچ مسی خمره ای می باشد که علت این نامگذاری هم به شکل آن ها مربوط می شود.
یک پارچ مسی معمولی قیمت بین 80 تا 90 هزار تومن دارد. پارچ مسی از نوع کمرباریک و خمره ای هم معمولا قیمتی بین 90 تا 100 هزار تومان دارد.

پارچ مسی

برای خرید پارچ مسی اصفهان اینجا کلیک کنید.

پارچ مسی اصفهان

قیمت لیوان مسی اصفهان

درموردقیمت لیوان مسی اصفهان هم باید خدمت شما عرض کنیم که بسته به شکل ظاهری مثلا لیوان مسی کمرباریک باشد یا معمولی و این که لیوان مسی دسته داشته باشد یا خیر قیمت ها متفاوت می باشد . اما قیمت لیوان مسی دسته دار معمولا بین 26 تا 60 هزار تومن تومان می باشد .
ست پارچ و لیوان مسی هم معمولا متداول هست و بعضی افراد به دنبال قیمت ست پارچ و لیوان مسی هستند. برای این دسته عزیزان باید عرض کنیم که بسته به تعداد لیوان و نوع پارچ قیمت ها متفاوت است اما قیمت ست پارچ و لیوان مسی که دارای 8 عدد لیوان باشد حدود 360 هزار تومان می باشد .

لیوان مسی

برای خرید لیوان مسی اصفهان اینجا کلیک کنید.

لیوان مسی اصفهان

قیمت شکلات خوری مسی اصفهان

شکلات خوری مسی معمولا در منازل و ادارات برای پذیرایی از مهمانان مورد استفاده قرار می گیرد و همچنین به علت زیبایی که دارد می تواند به عنوان زینت بخش منازل و ادارات شما باشد . در مورد قیمت شکلات خوری مسی هم باید عرض کنیم که با توجه به ابعاد و وزن شکلات خوری واین که آیا شکلات خوری مسی دارای طرح پرداز می باشد یا خیر قیمت ها متفاوت است . اما متوسط قیمت شکلات خوری مسی بر حسب فاکتورهایی که خدمت شما عرض کردیم بین 600 تا 800 هزار تومان می باشد.

شکلات خوری

برای خرید شکلات خوری مسی اصفهان اینجا کلیک کنید.

شکلات خوری مسی اصفهان

قیمت قندان مسی اصفهان

قندان همیشه جزو جدایی ناپذیر زندگی ما ایرانی ها می باشد که همراه سینی چای برای پذیرایی از مهمانان مورداستفاده قرار می گیرد پس اگر شما می خواهید علاوه بر پذیرایی از مهمنان زیبایی رو هم همراه آن داشته باشید می توانید از قندان مسی اصفهان استفاده کنید . قندان مسی علاوه بر منزل در ادارات هم می تواند مورداستفاده قرار بگیرد. همچنین قندان مسی می تواند به عنوان یک گزینه خوب برای هدیه به کسانی که دوستشان دارید باشد. قیمت قندان مسی هم بسته ابعاد و وزن و این که طرح های پرداز درآن به کار رفته باشد یا نه متفاوت است . قیمت یک قندان مسی ساده بین 35 تا 55 هزار تومان می باشد .اما قیمت قندان های مسی که دارای طرح های زیبای پرداز هستند متفاوت هست و بر حسب جنس، ابعادو وزن قیمتی بین 300 تا 700 هزا تومان دارند.

قندان مسی

برای خرید قندان مسی اصفهان اینجا کلیک کنید.

قندان مسی اصفهان

قیمت آجیل خوری مسی اصفهان

پذیرایی از مهمانان در میان ما ایرانیان جایگاه خاص دارد . یکی از ظروفی که می تواند در پذیرایی از مهمانان مورد استفاده قرار بگیرد آجیل خوری مسی می باشد که بیشترین استفاده رو در نوروز و شب یلدا دارد که می توانید در آن انواع آجیل و یا انار بریزید و علاوه بر این که از مهمانان پذیرایی می کنید به علت شکلی که دارد می توانید زیبایی خاصی رو به میز پذیرایی شما بدهد. قیمت آجیل خوری مسی هم بر حسب اندازه ، جنس مس و وزن و طرحی که روی آن کار شده متفاوت می باشد . اما میتوان گفت رنج قیمت آجیل خوری مسی معمولا بین 300 هزار تومان تا 2 میلیون تومان می باشد.

آجیل خوری مسی

برای خرید آجیل خوری مسی اصفهان اینجا کلیک کنید.

آجیل خوری مسی اصفهان

قیمت گلدان مسی اصفهان

اگر شما به زیبایی و تزیین خانه خود اهمیت می دهید گلدان مسی می تواند گزینه خوبی برای شما باشد و خانه و یا محل کار رو برای شما زیبا می کند .
قیمت گلدان مسی بر حسب ابعاد، وزن و این که طرحی بر روی آن کار شده باشد یا نه معمولا قیمت بین 100 تا 600 هزار تومان دارد.

گلدان مسی

برای خرید گلدان مسی اصفهان اینجا کلیک کنید.

گلدان مسی اصفهان

قیمت سینی مسی اصفهان

سینی یکی از وسایلی هست که از زمان قدیم مورد استفاده ایرانیان قرار می گرفت . از آن می توان برای قرار دادن لیوان و پذیرایی از مهمانان مورداستفاده قرار داد . سینی مسی اصفهان علاوه بر کاربردی که دارد می تواند به عنوان یک وسیله تزیینی هم مورد استفاده قرار گیرد و زیبایی خاص و دلنوازی رو به خانه شما بدهد.قیمت سینی مسی هم بر حسب ابعاد و وزن آن متفاوت است .اما قیمت سینی مسی متوسط حدود 80 تا 90 هزار تومان می باشد.

سینی مسی

برای خرید سینی مسی اصفهان اینجا کلیک کنید.

سینی مسی اصفهان

قیمت سنگاب مسی اصفهان

سنگاب ها در زمان قدیم ظروف سنگی بزرگی بودند که درآن آب می ریختند و برای وضو گرفتن و موارد مشابه در مساجد و امامزاده ها استفاده می شد . اما در زمان حاضر سنگاب مسی جنبه ی تزیینی دارد و به عنوان ظروف دکوری مسی استفاده می شود و می تواند به زیباتر شدن خانه و یا محل کار شما کمک کند . همچنین می توانید سنگاب مسی رو به کسانی که دوستشان دارید به عنوان هدیه بدهید .سنگاب مسی به عنوان هدیه های سازمانی هم می تواند مورد استفاده قرار بگیرد .قیمت سنگاب مسی هم بر حسب ابعاد ، وزن و این که دارای طرح باشد یا نه معمولا قیمت آن از 270 هزار تومن شروع می شود و بر حسب فاکتور هایی که خدمت شما عرض شد قیمت آن بالا می رود.

سنگاب مسی

برای خرید سنگاب مسی اصفهان اینجا کلیک کنید.

سنگاب مسی اصفهان

قیمت ست کتری و قوری مسی

ست کتری و قوری از وسایلی هستند که با استفاده از آن می توانید مهمانان خود را تحت تاثیر سلیقه خود قرار دهید. قیمت ست کتری و قوری مسی بر حسب شکل ، جنس مس و ابعاد و وزن آن متفاوت است اما قیمت ست کتری و قوری مسی معمولا بین 200 تا 400 هزار تومن می باشد.

ست کتری و قوری

برای خرید ست کتری و قوری مسی اصفهان اینجا کلیک کنید.

ست کتری و قوری مسی اصفهان

قیمت شیر جوش مسی

شیر جوش مسی همان طور که از اسم آن مشخص است برای گرم کردن مایعات مورد استفاده قرار می گیرد . به علت مسی بودن آن گرما رو به راحتی منتقل می کند . قیمت شیر جوش مسی هم بر حسب اندازه و وزن آن متفاوت است . در عین حال متوسط قیمت شیرجوش مسی بین 85000 تا 100 هزار تومان می باشد.

شیر جوش مسی

برای خرید شیرجوش مسی اصفهان اینجا کلیک کنید.

شیرجوش مسی اصفهان

جمع بندی قیمت ظروف مسی اصفهان

در این مطلب قیمت پر طرفدارترین ظروف مسی رو برای شما عزیزان گفتیم .قیمت ظروف مسی بر حسب این که فیروزه کوبی یا میناکاری هم روی آن کار شده باشد می تواند متفاوت تر از این قیمت هایی که گفتیم باشد . مثلا قیمت ظروف مسی میناکاری اصفهان از قیمت ظروف مسی معمولی اصفهان مسلما بالاتر می باشد. قیمت بعضی ظروف مانند قیمت ظروف مس کهنه هم رنج خاص ندارد و معمولا بر حسب انصاف فروشنده تعیین می شود . شما می توانید برای خرید ظروف مسی اصل از فروشگاه اینترنتی سوغات اصفهان بازدید و نسبت به خرید محصولات مورد نظر خود با کیفیت اصل و جنس مرغوب اقدام کنید .

دیدگاه خود را بنویسید

بالا