شاخه‌ها

نماد اعتماد الکترونیکی

کاسه پایه دار فیروزه کوب

کاسه پایه دار فیروزه کوب از لحاظ ظاهری شباهت زیادی به آجیل خوری فیروزه کوبی دارد . اما اگر بخواهیم به تفاوت بین آجیل خوری فیروزه کوب و کاسه پایه دار فیروزه کوب اشاره کنیم  کاسه پایه دار فیروزه کوب پهنای آن بیشتر ازآجیل خوری فیروزه کوب است .

دوستان و همراهان عزیز فروشگاه اینترنتی سوغات اصفهان در این مطلب می خواهیم شما رو با کاسه پایه دار فیروزه کوب آشنا بکنیم .

فیروزه کوبی

فیروزه کوبی جزو صنایع دستی به حساب می آید .در فیروزه کوبی سنگ های  کوچک فیروزه رو با هنرمندی بر روی ظروف ، جواهر ات وشی های تزیینی می نشانند . جنس ظروفی که بر روی آن فیرروزه کوبی می شود معمولا از مس می باشد.

تاریخچه فیروزه کوبی

اگر بخواهیم تاریخچه فیروزه کوبی رو برای شما عرض کنیم ،این هنر حدود 70 سال قبل به ایران آورده شد . این هنر ابتدا در استان خراسان شروع شد . علت آن هم وجود سنگ های مرغوب فیروزه در این استان بوده است . بعدها این هنراز استان خراسان به اصفهان برده شد و اصفهان در حال حاضر مهد هنر فیروزه کوبی و به نوعی مادر هنر فیروزه کوبی در ایران است.

کاسه پایه دار فیروزه کوب

کاسه پایه دار فیروزه کوب از لحاظ ظاهری شباهت زیادی به آجیل خوری فیروزه کوبی دارد . اما اگر بخواهیم به تفاوت بین آجیل خوری فیروزه کوب و کاسه پایه دار فیروزه کوب اشاره کنیم  کاسه پایه دار فیروزه کوب پهنای آن بیشتر ازآجیل خوری فیروزه کوب است . همچنین ارتفاع کاسه پایه دار فیروزه کوب از آجیل خوری فیروزه کوب معمولا بیشتراست .

کاسه پایه دار فیروزه کوب

برای خرید فیروزه کوب اصفهان اینجا کلیک کنید.

خریدسفره قلمکار اصفهان

کاسه پایه دار فیروزه کوب رو می توان از آن برای ریختن آجیل و خشکبار در مجالس استفاده نمود. در مورد جنس کاسه پایه دار فیروزه کوب هم باید عرض کنیم، جنس کاسه پایه دار فیروزه مثل اکثر ظروف فیروزه کوب از مس می باشد که دانه های فیروزه بر روی آن نشانده شده است. کاسه پایه دار فیروزه کوب علاوه بر کاربرد آن که برای پذیرایی از مهمانان می تواند مورد استفاده قرار گیرد می تواند زیبا بخش مجالس شما باشد و زیبایی رو همراه آن داشته باشد . پس اگر شما به زیبایی مجالس خود اهمیت می دهید می توانید از کاسه پایه دار فیروزه کوب استفاده کنید  .

کاسه پایه دار فیروز کوب رو می توانید در دکوراسیون و وسایل تزیینی خود هم قرار دهید و زیبایی منزل خود را دو چندان کنید . کاسه پایه دار فیروزه کوب به علت زیبایی که دارد می توانید به عنوان هدیه به کسانی که دوستشان دارید هم بدهید یا به عنوان هدیه های سازمانی استفاده کنید. 

قیمت کاسه پایه دارفیروزه کوب

برای خرید کاسه پایه دار فیروزه کوب وکلا محصولات فیروزه کوب می توانید از برند های معتبر مانند آقاجانی استفاده کنید. محصولات فیروزه کوب اثر آقاجانی دارای کیفیت ساخت بسیار بالایی می باشد و شما می توانید بابت کیفیت  کاسه پایه دار فیروزه کوب و کلا محصولات فیروزه کوب خیالتان راحت باشد و دیگر نگران نامرغوب بودن جنس محصولات فیروزه کوب خود نباشید.

محصولات فیروزه کوب اثر آقاجانی در کارگاه های فیروزه کوبی دراصفهان تولید می شود. در مورد قیمت فیروزه کوبی آقا جانی هم باید عرض کنیم با توجه به کیفیت بالایی که در ظروف مسی و همچنین فیروزه کوبی هایی که در آن استفاده شده ،قیمت های منصفافه و خوبی دارد . البته در قیمت محصولات فیروزه کوب جنس سنگ فیروزه کوبی تاثیر بسزایی دارد . خرید سنگ فیروزه کوبی اصل و نشاندن درست این سنگ بر روی محصول فیروزه کوب تاثیر بسزایی در کیفیت و قیمت کاسه پایه دار فیروزه کوب و کلا محصولات فیروزه کوب دارد.

شما می توانید محصولات فیروزه کوب اثر آقاجانی رو از فروشگاه اینترنتی سوغات اصفهان خرید و خیالتان بابت داشتن محصول فیروزه کوب خوب و با کیفیت راحت باشد.

نمونه محصولات فیروزه کوب

آشنایی با مس

در قسمت قبل خدمت شما گفتیم که کاسه پایه دار فیروزه کوب جنس آن از مس می باشد. در حقیقت  جنس بیشتر ظروف فیروزه کوب از مس می باشد . علت این امر این است که ظروف مس نسبت به سایر اشیاء فلزی شکل پذیری بهتری دارند و شما بهتر می توانید شکل ظروفی که مد نظرتان هست رو در بیاورید که حالا بعدا بر روی آن فیروزه کوبی یا .... کار شود .

نمونه محصولات مسی

علت دیگری هم که از ظروف مسی استفاده می شود به علت خواصی است که مس برای بدن انسان دارد. بعضی از خواص مس برای بدن انسان عبارتند از :

1 – مس باعث تقویت موهای سر می شود . از ریزش و نازک شدن موهای سر جلوگیری می کند ، همچنین احتمال این که موها زود سفید شود رو کاهش می دهد .

2-  مس میزان کلسترول رو در بدن انسان بالا می برد و همین امر باعث می شود خطر ابتلا به بیماری های قلبی وعروقی به طرز قابل ملاحظه ای کاهش پیدا کند

3 -  مس به رفع کم خونی بدن هم کمک می کند . علت آن هم این است که مس میزان گلبول های قرمز را افزایش می دهد . با افزایش گلبول های قرمز اکسیژن رسانی در خون بهبود پیدا می کند وهمین امر باعث رفع مشکل کم خونی می شود. همچنین میزان خستگی و درد عضلانی رو به طرز قابل ملا حظه ای کاهش می دهد.

4 -  مس  به بهبود عملکرد مغز انسان کمک می کند و خطر ابتلا به بیماری هایی مانند آلزایمر که این روز ها رواج بیشتری پیدا کرده است رو کاهش می دهد .

5-  مس عفونت های زخم رو سریع تر بهبود می بخشد و درمان سریع تر انجام می شود . علت آن ها افزایش گلبول های سفید خون است.

6- برای کسانی که مبتلا به بیماری کم کاری یا پرکاری تیروئید می باشند، مس عملکرد غذه ی تیروئید رو تنظیم می کند و می تواند روند بیماری را بهبود ببخشد. در حقیقت می توان گفت یکی ازعلل بیماری کم کاری یا پرکاری تیروئید در بدن کمبود مس می باشد.

ما در قبلا مطالب مفیدی رو در مورد صنایع دستی مسی برای شما عزیزان بیان کردیم که با کلیک بر روی هر کدام می توانید اطلاع جامع تری بدست آورید  از جمله:

 " ظروف مسی" ،"میناکاری روی مس "،"خواص ظروف مس اصفهان"،"خرید اینترنتی ظروف مسی اصفهان "،"صنایع دستی مسی اصفهان"،"قیمت ظروف مسی اصفهان "

جمع بندی مطلب کاسه پایه دار فیروزه کوب

در این مطلب کاسه پایه دار فیروزه کوب و شباهت ها و تفاوت های آن با آجیل خوری فیروزه کوب رو بررسی کردیم . تاریخچه فیروزه کوبی و خواص مس رو برای شما بیان کردیم . در مورد قیمت محصولات فیروزه کوب صحبت کردیم و گفتیم برندهایی مانند آقاجانی، محصولات فیروزه کوب با کیفیت تولید می کنند و با خرید برند معتبر می توانید خیالتان بابت داشتن یک محصول فیروزه کوب با کیفیت راحت باشد.  فروشگاه اینترنتی سوغات اصفهان محصولات فیروزه کوب با کیفیت اثر آقاجانی و سایراساتید بنام رو برای شما آماده کرده است و می توانید از طریق فروشگاه نسبت به خرید محصول  فیروزه کوب مورد نظر خود و دریافت آن درب منزل اقدام کنید .

نظر خود را بگذارید

کد QR

محصولات بازدیدشده

محصولی وجود ندارد
مقایسه محصولات 0