شاخه‌ها

نماد اعتماد الکترونیکی

پرداخت در محل :

روش پرداخت در محل یا همان COD (Cash On Delivery) این امکان را به خریداران  فروشگاه سوغات اصفهان خواهد داد تا ابتدا کالای مورد نظر خود را دریافت و پس از تحویل کالا در محل، پرداخت هزینه سفارش را به دو صورت ذیل انجام دهند:

1- پرداخت با کارت بانکی در محل تحویل

    مشتریان می‌توان هنگام تحویل سفارش در محل، با استفاده از کارت‌های عضو شبکه شتاب و دستگاه های کارت خوان سیار (POS) پرداخت خود را انجام داد.

2- پرداخت نقدی در محل تحویل

برای آسودگی بیشتر آن دسته از مشتریانی که تمایل به پرداخت نقدی هزینه سفارش خود دارند، سوغات اصفهان امکان پرداخت نقدی در محل را نیز فراهم آورده است.

 

این امکان چندین مزیت را برای مشتریان محترم فر.شگاه سوغات اصفهان به همراه دارد؛ یکی از مهم­ترین این موارد اطمینان کامل از امنیت پرداخت ایشان می­باشد، چرا که پرداخت را به صورت نقدی در لحظه تحویل انجام خواهند داد و این بدان معناست که خرید آن­ها به صورت مطمئن انجام­ شده و سپس هزینه آن پرداخت می­گردد.

یکی دیگر از مواردی که می­توان به آن اشاره داشت اطمینان از صحت خرید و جنس مورد نظر است. این امر موجب می­شود که مغایرت یا خرابی در محصول دریافتی ابتدا بررسی شده و سپس پرداخت انجام پذیرد لذا دیگر نگرانی برای اشتباهات احتمالی رخ نخواهد­ داد.

فروشگاه اینترنتی سوغات اصفهان سفارش هایی که پرداخت در محل می باشد را با مشتری هماهنگ پس از تائید مشتری مرسوله ارسال می شود. لذا مشتریان باید شماره تماس خود را به سوغات اصفهان اعلام نمایند.

فروشگاه سوغات اصفهان این امکان را برای کاربران عزیز ایجاد می نماید تا بتوانند در کلان شهر ایران در اصفهان کالای خود را درب منزل تحویل گرفته این امر جهت رفاه مشتریان عزیز در این دو شهر بزرگ انجام می شود.

کد QR

محصولات بازدیدشده

محصولی وجود ندارد
مقایسه محصولات 0